Power Supply Inter Tech IPC ASPOWER R2A-DV0550-N 2x500W
Ref. number: INTER-TECH-PSU-DV0550-N
not available
View availability
Няма наличност
not available
View availability
Няма наличност
Client
w/ VAT
Online leasing
monthly payment monthly payment
3 payments -
6 payments
9 payments
12 payments
15 payments
24 payments
fast delivery
Fast and secure delivery
return
14 day return policy
Manufacturer Inter-Tech
Warranty 36 months
Product code 99997231
Barcode 4260455642293
Wattage (W)
2 x 550 W
Form Factor
2U
Connectors
1 x 20+4 PIN
2 x SATA
1 x Floppy
6 x IDE 4-Pin (Molex)
Efficiency
92 %
Sertificate
80 PLUS® Gold
Modular
No
PFC
Active PFC
Fan Size
40 mm
Dimension
270 x 96.5 x 84 mm