Захранващ блок Inter Tech IPC ASPOWER R2A-DV0550-N 2x500W
Реф. номер: INTER-TECH-PSU-DV0550-N
не е в наличност
не е в наличност
Клиент
с ДДС
Купи онлайн на изплащане
размер вноска размер вноска
3 вноски -
6 вноски
9 вноски
12 вноски
15 вноски
24 вноски
fast delivery
Бърза и сигурна доставка
return
Лесно връщане до 14 дни
Производител Inter-Tech
Гаранция 36 месеца
Продуктов код 99997231
Баркод 4260455642293
Мощност
2 x 550 W
Форм фактор
2U
Конектори
1 x 20+4 PIN
2 x SATA
1 x Floppy
6 x IDE 4-Pin (Molex)
Ефективност
92 %
Сертификати
80 PLUS® Gold
Модулен захранващ блок
Не
PFC
Active PFC
Размери на вентилатора
40 mm
Размери
270 x 96.5 x 84 mm